Новини

19.04.2024 р., з нагоди Всеукраїнського дня довкілля, у закладі було проведено єдиний тематичний захід "Скільки років Землі - і мільярд, і мільйон, а яка вона й досі ще гарна!" (Ліна Костенко)

21.03.2024 р. відбулося засідання атестаційної комісії І рівня Комунального закладу "Олександрівський ліцей" Золочівської селищної ради щодо прийняття рішень за результатами атестації педагогічних працівників у 2024 році.

20.03.2024 року 66 учасників освітнього процесу закладу долучилися до єдиного уроку з безпеки життєдіяльності, який провів для присутніх провідний інспектор Богодухівського РУ ГУ ДСНС України в Харківській області Олег Григорович Надточій.

08.03.2024 року, з нагоди 210 роковин від Дня народження Т.Г.Шевченка, у закладі було проведено єдиний тематичний урок "Єднаймо душі словом Кобзаря!"

29.02.2024 року, відповідно до графіка, відбулося засідання атестаційної комісії щодо розгляду поданих атестаційній комісії І рівня Комунального закладу «Олександрівський ліцей» Золочівської селищної ради документів педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації в 2024 році, та встановлення їх відповідності вимогам законодавства.

23.02.2024 року, з нагоди других роковин національного спротиву повномасштабному вторгненню Російської Федерації на територію України, у закладі було проведено загальноліцейний музично-літературний захід "Ми маєм в серці мрію щиру,,,"

20.02.2024 року, з метою вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні, у закладі було проведено тематичний захід "Революція Гідності. Хронологія відчуттів".

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного інтернету. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого інтернету для всіх. Більше того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду. Упродовж тижня зі здобувачами освіти закладу заплановано та проводяться ряд заходів на зазначену тематику. Рекомендації для батьків щодо безпечного онлайнового спілкування їхніх дітей розміщені у розділі "Інформація для батьків"

05.02.2024 року з метою підвищення рівня обізнаності педагогічних працівників закладу щодо алгоритму безпечної поведінки та здатності швидко й адекватно реагувати в ситуаціях, які несуть загрозу життю, учителями навчальних предметів "Основи здоров'я", "Основи медичних знань" та "Біологія" було проведено теоретичне заняття для колег із надання домедичної допомоги.

22.01.2024 року учасники освітнього процесу долучилися до загальноліцейного тематичного заходу в онлайн форматі "З Днем Соборності, Україно!"

29.12.2023 року відбулося засідання педагогічної ради в синхронному форматі на тему: "Дистанційне навчання в І семестрі 2023/2024 навчального року: здобутки, втрати, шляхи підвищення ефективності"

21.12.2023 року, відповідно до графіка проведення засідань, відбулося засідання атестаційної комісії І рівня Комунального закладу "Олександрівський ліцей" Золочівської селищної ради

20.12.2023 року 43 учасники освітнього процесу закладу долучилися до єдиного уроку з безпеки життєдіяльності, який провів головний інспектор ВЦЗ та ОНПР Богодухівського РУ ГУ ДСНС України в Харківській області Лебединець Станіслав Андрійович

Учасники освітнього процесу закладу щиро вітають Захисників і Захисниць держави з професійним святом та бажають непохитної віри у власні сили, міцного здоров'я, переможних подій

25.11.2023 року, в день 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Украні, учасники освітнього процесу закладу долучилися до загальнонаціональної акції пам'яті "Запали свічку".

25 листопада 2023 о 19:19 | Ковальова Т. Г. | немає коментарів

21.11.2023 р., з нагоди Дня Гідності та Свободи, зі здобувачами освіти закладу було проведено ряд заходів на тему: "Гідність, яка дає нам свободу"

21 листопада 2023 о 20:09 | Ковальова Т. Г. | немає коментарів

20.11.2023 року 78 учасників освітнього процесу закладу взяли участь в єдиному уроці з безпеки життєдіяльності, який провів для присутніх провідний інспектор ВЗНС Богодухівського РУ ГУ ДСНС України в Харківській області Надточій О.Г.

20 листопада 2023 о 09:07 | Ковальова Т. Г. | немає коментарів

10.11.2023 року, з метою підвищення мовної культури педагогічних працівників закладу, було проведено відеозустріч на тему: "Український правопис: ключі до розуміння мовних нововведень".

10 листопада 2023 о 20:53 | Ковальова Т. Г. | немає коментарів

У кожного свій шлях до мови. Хтось розмовляє нею з колиски, а хтось обирає її свідомо. Адже мова – це не просто слова. Мова є однією із найважливіших цеглинок у фундаменті кожної нації. Про почуття здобувачів освіти закладу до рідної мови у фільмі "Я - українець, і я цим пишаюсь, що українцем я називаюсь!"

8 листопада 2023 о 20:31 | Ковальова Т. Г. | немає коментарів