Правила для учнів

Дата: 10 жовтня 2020 о 06:52, Оновлено 25 лютого 2021 о 01:13

Загальні правила поведінки учнів

• Учень приходить до ліцею за 10-15 хвилин до початку навчальних занять, займає своє робоче місце, готує все необхідне навчальне приладдя до уроку.
  • Ліцей – територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, в т. ч. ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям, цигаркам, наркотикам, токсичним речовинам.
  • У ліцеї учні поводяться гідно та поважають честь і гідність людей, які знаходяться поруч.
  • Цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у ліцеї та за його межами.
  • Йти з ліцею та його території можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками).
  • Учні бережуть майно ліцею, дбають про чистоту та порядок на території ліцею.
  • Учні серйозно ставляться до навчання, старанно виконують домашні завдання.

Правила поведінки учнів на уроках

• Перед  початком уроку учень заходить до кабінету, займає своє робоче місце.
  • Учень приносить на заняття всі необхідні підручники, зошити, письмове приладдя, інструменти, робочий і спортивний одяг, засоби індивідуального захисту.
  • Під час уроку учні не відволікаються і не відволікають інших учасників освітнього процесу від занять розмовами, іграми й іншими справами, що не стосуються уроку.
  • Якщо під час занять здобувачу освіти необхідно вийти з класу, він повинен попросити дозволу в учителя, піднявши руку.
  • Якщо учень  хоче про щось запитати  вчителя або відповісти на його запитання, він піднімає руку.
  • На уроці учень має право поставити запитання вчителеві, якщо не зрозумів матеріал під час пояснення.
  • Учень має право в коректній формі відстоювати  свої переконання при обговоренні дискусійних  питань.
  • Учні користуються на уроках гаджетами лише для навчання.

Правила поведінки учнів під час перерв

• Перерва – особистий час кожного здобувача освіти. Учень може проводити його на території ліцею на свій розсуд, але не заважати іншим.
  • Вільно переміщайтеся територією ліцею, окрім тих місць, де заборонено перебувати з метою безпеки (горище, підвал, кухня, фізична і хімічна лабораторії, майстерня, спортзал).
  • Безпечна поведінка учнів – запорука благополуччя в закладі освіти, тому дотримуйтеся правил організованого перебування в ліцеї, а саме:

- правосторонній рух коридорами;

- спокійне пересування сходами, притримуючись перил;

- відмежованість від вікон  та інших місць, не пристосованих для ігор.

• Будьте взаємоввічливими у спілкуванні – без штовханини, провокування словами та вчинками.
Культура мовлення – обличчя учня. Будьте чемні у спілкуванні,     звертайтеся до старших і ровесників із повагою, підтримуйте та примножуйте  гарні традиції ліцею.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.